Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Fio dluhopisy > Dokumenty

Vztahy s investory

Níže najdete důležité dokumenty a informace týkající se dluhopisů Fio banky.

Informace a dokumenty uvedené v této části webových stránek nejsou určeny a nepředstavují nabídku nebo zprostředkování nabídky dluhopisů Fio banky osobám, které nejsou rezidenty a občany České republiky, a nemají být rozšiřovány ani uveřejněny mimo území České republiky.

Přístup k informacím a dokumentům uvedeným v této části webových stránek může být v některých státech zakázán. Fio banka, a.s. nepřebírá odpovědnost za jakékoliv porušení příslušných právních předpisů ze strany jakékoliv osoby, která se pokusí v rozporu s příslušnými právními předpisy jakéhokoli státu získat přístup k informacím a dokumentům uvedeným v této části webových stránek.  Prospekt a emisní podmínky

Základní prospekt ze dne 24. 11. 2021

Konečné podmínky pro emisi dluhopisů FIO BANKA 5,00/27 ze dne 1.12.2021

Oznámení a informace

Informace o objemu vydaných dluhopisů Fio bankyDůležité kontakty:

Telefon: +420 224 342 020
E-mail: investori@fio.cz


Upozornění pro investory:

Investování do dluhopisů je rizikové. Není zaručena návratnost původně investované částky. Zájemci o koupi dluhopisů si musí sami podle svých poměrů posoudit vhodnost takové investice a svá investiční rozhodnutí by měli činit na základě zvážení informací uvedených nejen v Základním prospektu dluhopisového programu a jeho případných dodatcích, nýbrž i v Konečných podmínkách vztahujících se k příslušné emisi dluhopisů obsahujících doplněk dluhopisového programu. Zájemci o koupi dluhopisů by se rovněž měli seznámit s legislativními podmínkami investice, devizovými omezeními a daňovými důsledky investice. Případné zdanění výnosů z dluhopisů závisí na osobních poměrech investora a může se měnit.

Více informací naleznete v Základním prospektu a v dokumentu Informace o investičních nástrojích, o ochraně investičních nástrojů a peněžních prostředků klientů a některé další informace týkající se obchodování s investičními nástroji.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,7988526,17515
USD21,9469823,16502
GBP29,0800530,69395
CHF23,7699025,08910
PLN5,407255,70735

Kompletní informace zde


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X