Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > O nás > Média > Tiskové zprávy > Fio Smartbanking umožňuje snazší načtení QR kódu

Fio Smartbanking umožňuje snazší načtení QR kódu

27.6.2023 13:56

Aktuální verze mobilního bankovnictví Fio banky klientům nabízí nové funkce, například jednodušší načítání QR plateb přímo sdílením z aplikací telefonu nebo možnost autorizovaného hovoru.

V nejnovější verzi mobilního bankovnictví Fio Smartbanking přichází banka hned s několika novinkami, které klientům zase o něco více ulehčí život. Klienti, kteří si zvykli na snadné placení načtením QR kódu, mohou nyní využívat další možnost - detaily platby zašifrované v QR kódu mohou rychle a snadno načíst do aplikace. Vyberou obrázek nebo soubor pdf, z nabídky sdílení zvolí „Fio banka“ a po přihlášení do aplikace platbu jednoduše potvrdí.

Další vylepšení se týká nové možnosti autorizované telefonní komunikace přímo ze Smartbankingu, která slouží pro zjišťování konkrétních informací o účtu nebo platbách klienta. Pokud klient nyní zavolá na infolinku z Kontaktů ve Smartbankingu, může se dozvědět například stav zpracování své odchozí platby, žádosti o platební kartu nebo úvěr.

V rámci doplňování funkcí z Internetbankingu je také nyní v mobilní aplikaci možné měnit osobní údaje – například e-mail, kontaktní telefon nebo adresu, a to v sekci Moje Fio.

Poslední novinka se týká push notifikací, které nově po kliknutí a přihlášení rovnou zobrazí detail proběhlé platby nebo doručené zprávy.

„Dlouhodobě se zaměřujeme na rozvoj Fio Smartbankingu tak, aby nabízel co nejvíce služeb webové aplikace a zároveň i další funkce, které umožňují mobilní technologie. Počet klientů, kteří naši banku v mobilu aktivně využívají, neustále roste, a my věříme, že aktuálním updatem jim opět trochu usnadníme správu jejich peněz,“ komentuje sadu novinek obchodní ředitel Fio banky Jan Bláha.


Fio banka, a.s.
Prohlášení


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,0773725,41363
USD22,5463523,79765
GBP28,5512230,13578
CHF25,3072426,71176
PLN5,500025,80528

Kompletní informace zde