Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Čerpejte maximum výhod s Fio Bank iD

Nenechte si ujít benefity

Chcete získat peněžní příspěvek na prevenci? Jde to velmi jednoduše online. S Fio bankovní identitou se můžete přihlásit do klientských portálů a aplikací všech zdravotních pojišťoven.

Proč používat Fio bankovní identitu

  • Je to snadné, rychlé, bezpečné a zdarma.
  • Nemusíte si pamatovat další hesla.
  • Můžete podepisovat smlouvy online.


Nabídka benefitů je rozmanitá a každý si může vybrat pojišťovnu, která mu v tomto směru vyhovuje nejvíce. Pokud uvažujete o změně, můžete pro přihlášení k některým zdravotním pojišťovnám rovněž využít Bank iD.


Na co můžete čerpat příspěvek?

 

Sportovní aktivity

Pohybové aktivity dospělých i dětí, například sportovní kroužky nebo plavecké kurzy. Nebo třeba i ochranné vybavení - helmy na kolo a lyže.
 

Ozdravné a sportovní pobyty

Lázně, školy a školky v přírodě, lyžařské výcviky, letní tábory.
 

Rehabilitace a relaxace

Masáž, pobyt v sauně nebo solné jeskyni, služby fyzioterapeuta.
 

Péče o těhotné a novorozence

Produkty a služby související s těhotenstvím, potřeby pro miminka.
 

Péče o zuby a zrak

Dentální hygiena, rovnátka, dioptrické brýle, brýlové obruby nebo oční operace.
 

Očkování a vyšetření

Očkování nehrazená z veřejného zdravotního pojištění (proti klíšťové encefalitidě, meningokokovi aj.), preventivní vyšetření (kožních znamének, prsu apod.).
 

Další - různé

Specifické diety při potravinové intoleranci, pro klienty s diabetem či dárce krve. Odvykání kouření, péče o duševní zdraví, vitamíny pro seniory a různé zdravotnické pomůcky, které běžně nejsou hrazeny.


Přihlaste se a zjistěte, jaké výhody můžete získat


Níže jsou odkazy na přihlášení do portálů či aplikací zdravotních pojišťoven. Vyberte si tu svou a zjistěte, na co máte nárok. Informace o příspěvcích najdete v sekcích označených jako Fond prevence, Preventivní programy, Benefity, Bonusy apod. K čerpání příspěvků pak budete potřebovat naskenovaný nebo vyfocený platební doklad a číslo účtu.Tipy pro vás

Díky Fio bankovní identitě můžete nejen požádat o benefity. Po přihlášení do klientského portálu či aplikace své zdravotní pojišťovny můžete také třeba požádat o nový průkaz, nahlásit změnu svých údajů nebo si zkontrolovat data preventivních prohlídek a dosud vykázanou zdravotní péči.

Změnit zdravotní pojišťovnu můžete jednou za 12 měsíců, a to ve dvou registračních termínech: 1. 1. - 31. 3. a 1. 7. - 30. 9. Změna pak proběhne k prvnímu dni následujícího kalendářního pololetí. Když např. přestoupíte do 31. března, stanete se klientem nové pojišťovny od 1. července.

Řešit své zdraví s Bank iD můžete i v aplikacích Moje ambulance nebo poskytovatele zdravotních služeb EUC, které nabízejí konzultaci zdravotního stavu s lékařem na dálku nebo třeba možnost požádat o léky online.

.

e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn