Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Akcie a obchodování > e-Broker > Demo e-Broker

Burzovní demoúčet aplikace e-Broker

Díky aplikaci e-Broker můžete během několika málo sekund nakoupit či prodat akcie, deriváty nebo ETF. Sestavte vlastní portfolio cenných papírů, které nejlépe odpovídá Vámi zvolené investiční strategii a sledujte jeho úspěšnost v čase. Vyzkoušejte si investování nanečisto zdarma a bez rizika s demoverzí aplikace e-Broker.

Demoúčet vytvoříte vyplněním krátkého registračního formuláře a stisknutím tlačítka "Odeslat" na konci této stránky.

  • Uživatelské jméno bude odesláno na uvedený email.
  • Heslo bude odesláno v SMS zprávě na uvedené telefonní číslo.
  • Platnost demoúčtu aplikace e-Broker je 30 dní.

V demoverzi lze provádět fiktivní vklady Vámi vybraných cenných papírů do portfolia a fiktivní výběry z portfolia. Tímto způsobem můžete vytvořit vlastní portfolio a otestovat tak Vaše schopnosti bez jakéhokoliv rizika. 

JAK NEJLÉPE OTESTOVAT SVŮJ INVESTORSKÝ TALENT

Zkuste si, jak snadné je s e-Brokerem pracovat. Ověřte si, jak rychle a spolehlivě funguje tato aplikace na Vašem počítači a s Vaším připojením a zabezpečením. Zvažte, které pokročilé funkce e-Brokera budete chtít používat při svém investičním rozhodování a naučte se je správně nastavit. Doporučujeme začít od:

  • vyhledávání jednotlivých cenných papírů
  • sestavení vlastního portfolia

Jak nalézt cenný papír?

Pro rychlé nalezení akcie použijte pole v levém sloupci aplikace e-Broker nazvaná "Najdi CP" a "Jdi na CP". Do pole "Najdi CP" můžete zadat název společnosti nebo jeho část a spusťte vyhledávání kliknutím na tlačítko "Zobraz". Pokud znáte symbol cenného papíru (tzv. ticker), zadejte jej do pole "Jdi na CP" a potvrďte vyhledávání kliknutím na tlačítko "Zobraz".

Jak sestavit vlastní portfolio?

Po prvním přihlášení máte ve Vašem demoúčtu vloženy ukázkově akcie firem, do kterých investovali makléři Fio banky v reálném ukázkovém portfoliu Portfio. K těmto akciím můžete "přikoupit" další, případně "vyprodat" libovolné množství těch původních. Portfolio zobrazíte kliknutím na odkaz "Portfolio" na horní navigační liště a dále zvolíte podstránku "Stav". Pro fiktivní vklad cenného papíru slouží ikonka modrého "plus", pro fiktivní výběr červeného "mínus". Do pokynu uvedete pouze množství, které se má fiktivně zobchodovat, všechny ostatní parametry ponecháte beze změny. Pokyn se po odeslání provede bezprostředně za cenu, která v daný okamžik byla na trhu dosažitelná. Tyto fiktivní operace mají charakter vkladu do, resp. výběru z portfolia za cenu odpovídající situaci na trhu.

Chcete se dozvědět více? Prohlédněte si našeho Průvodce e-Brokerem!


Zřídit demoúčet aplikace e-Broker:

Stisknutím tlačítka "Odeslat" potvrzuji, že jsem se prostřednictvím informačního memoranda informoval o zpracování osobních údajů.Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR25,9941827,43682
USD21,9382323,15577
GBP28,4203529,99765
CHF24,1080225,44598
PLN5,833526,15728

Kompletní informace zde


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X