Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Co umí Fio Smartbanking


S mobilní aplikací můžete provádět téměř všechny operace jako v klasickém Internetbankingu. A i něco navíc, jako je třeba skenování QR kódů, čísla účtu nebo složenek. Smartbanking navíc neustále aktualizujeme a přidáváme nové funkce. Podívejte se na shrnutí toho nejdůležitějšího, co nabízí.

ČTYŘI MÓDY APLIKACE

Aplikaci můžete používat naplno, nebo si pro začátek při aktivaci zvolit pasivní režim, ve kterém vidíte zůstatky, pohyby na účtech a další přehledy. Novinkou je autorizační mód, který slouží výhradně k rychlému potvrzování transakcí. K dispozici je i kombinace pasivního a autorizačního režimu.

DOKONALÝ PŘEHLED

Máte možnost přizpůsobit si úvodní obrazovku tak, abyste viděli nejpoužívanější přehledy a funkce na první pohled – přidávat účty, karty nebo tlačítka pro rychlé zadání plateb. Účty lze i seřadit nebo barevně odlišit. Také si můžete nechat posílat notifikace o pohybech na účtu přímo na telefon.

RYCHLÉ PLACENÍ

Můžete platit vyfocením QR kódu, načtením složenky, čísla účtu nebo obrázku z galerie, vytvářet QR kódy s funkcí Zaplať mi, spravovat šablony i třeba trvalé příkazy. V mobilu lze snadno a bezpečně potvrzovat platby kartou on-line a příkazy zadané v Internetbankingu.

OVLÁDÁNÍ KARET

Aplikace vám umožní kdykoli měnit limity karet, sjednat si ke kartě pojištění nebo ji dočasně i trvale zablokovat. Můžete blokovat i vybrané typy transakcí, např. ty s nevýhodným kurzem (DCC) nebo dodatečným poplatkem za výběr ze strany provozovatele bankomatu. Pokud chcete platit mobilem, kartu si jednoduše přidáte do Google Pay nebo Apple Pay.

NOVÉ PRODUKTY A DALŠÍ

Máte možnost snadno komunikovat s bankou (Fio servis), sjednat si nový účet, ale i spoření, půjčku nebo kartu. Zvolíte si zabezpečení aplikace PIN kódem, otiskem prstu či pohledem na displej. Aplikace umí i tmavý režim. Nasměruje vás k nejbližší pobočce či bankomatu. A samozřejmě mnohem víc.

 

TIP: Nejnovější funkce a kde je hledat

 

Skenování složenek (sekce Zaplatit > Načíst složenku) a čísla účtu/IBANu (na pokynu k platbě pod ikonkou fotoaparátu vpravo nahoře).

Nový mód "Pouze autorizace" (aplikací můžete potvrzovat transakce, ale nevidíte na účet ani nezadáte pokyn) a "Pasivní operace a autorizace" (můžete potvrzovat transakce a nahlížet na účet) - volíte při aktivaci.

Sjednání nových produktů/služeb: běžný účet, Fio konto, Fio spořicí účet, termínovaný vklad, platební karta Mastercard nebo Visa, kreditní karta, kontokorent, splátkový úvěr, přechod z jiné české banky (sekce Moje Fio > +Nový produkt).

Správa pojištění ke kartám (založení, změna nebo zrušení cestovního pojištění a pojištění proti zneužití - sekce Karty > Nastavení).


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,6784424,99256
USD22,7419224,00408
GBP27,3972428,91776
CHF24,0705625,40644
PLN5,065045,34616

Kompletní informace zde