Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Bankovní služby > Internetbanking > Platby na internetu

Platby na internetu

Při placení na internetu můžete využít buď platební kartu (zadáte číslo karty, CVV/CVC kód, který naleznete na zadní straně karty, případně i platnost karty), nebo online platební tlačítko.

Pokud zvolíte platební tlačítko, kliknutím na něj budete přesměrováni na přihlašovací stranku do internetového bankovnictví. Po úspěšném přihlášení se Vám zobrazí předvyplněné platební údaje, které můžete potvrdit a autorizovat stejně, jako když potvrzujete jakoukoli jinou platbu ve svém Internetbankingu.

Jedná se o jednoduchý a bezpečný způsob platby na internetu.

Výhody placení přes platební tlačítko

  • Jednoduchost - nemusíte se nikde registrovat či si pamatovat další přihlašovací údaje. Jednoduše využíváte svůj stávající bankovní účet a své internetové bankovnictví jak jste zvyklí.
  • Bezpečnost - platba probíhá v Internetbankingu a komunikace mezi e-shopem a Fio bankou je šifrována s využitím bezpečnostních certifikátů.
  • Rychlost - platba prostřednictvím platebního tlačítka probíhá online.

S účtem u Fio banky můžete využívat platební tlačítka ComGate, GoPay a PayU.

Jak zaplatit přes platební tlačítko

  1. Při placení Vaší objednávky v e-shopu zvolte jako způsob platby platební tlačítko. Může mít název například: „Bankovním převodem - GoPay, PayU nebo ComGate". Následně si ze seznamu bank zvolte Fio banku.
  2. Po potvrzení objednávky na e-shopu budete přesměrování na přihlašovací stránku do internetového bankovnictví.
  3. Jakmile se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů do Internetbankingu, zobrazí se předvyplněný platební příkaz (údaje z vaší objednávky, včetně čísla účtu e-shopu a variabilního symbolu).
  4. Zvolte si, z jakého účtu u Fio banky chcete objednávku zaplatit a potvrďte platební příkaz. To je vše. Následně budete přesměrování zpět do e-shop, kde naleznete informace o stavu platby, respektive své objednávky.

Máte nějaké dotazy? Přečtěte si často kladené otázky.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,6937626,06424
USD22,6786823,93732
GBP29,4118431,04416
CHF25,3520026,75900
PLN5,805206,12740

Kompletní informace zde